Vartai ir pertvaros iš PVC tento

Home » Vartai ir pertvaros iš PVC tento

Vartai sandėliams, gamybos ar žemės ūkio paskirties pastatams

Siūlomos vartų sistemos ir naudojamos medžiagos:
  • Suvyniojami  vartai (roleto tipo): PVC medžiaga. Plotis - iki 4 m, aukštis - iki 8 m. Platesni nei 4 m. vartai naudojami tik su elektriniu varikliu.
  • Greitaeigiai pramoniniai vartai: PVC medžiaga, sinkuoto plieno ir aliuminio furnitūra. Plotis - 3,5-6 m, aukštis - 3,75-6 m. Atidarimo greitis 1,5 m/s. Prešgaisrine klase B2.
  • Užuolaidiniai vartai : PVC medžiaga, įvairūs tinkleliai (sporto salėms). Plotis ir aukštis neribojami.
  • Stumdomi vartai : PVC medžiaga, įvairių medžiagų plokštės (drėgmei atspari fanera, aliuminio kompozito plokštė, skarda, polikarbonatas, plastikas). Tentinių stumdomų vartų plotis nėra ribojamas, o aukštis, priklausomai nuo montavimo sąlygų, gali siekti iki 15 m.

Visi vartų tipai gali būti naudojami su elektriniu varikliu ir nuotoliniu valdymu. PVC tekstilės medžiagos su B1/M2 priešgaisrine klase, medžiagos spalvą galima pasirinkti. Šviesai laidūs vartai - iš armuoto, skaidraus PVC tento, horizontalūs skaidraus (nearmuoto) PVC tento langai. Visos metalinės detalės – profiliai, bėgeliai, ratukai, kabliai, varžtai yra baltai cinkuoti.

Naudojant sulankstomus, stumdomus vartus, sutaupoma didelė dalis grindų ploto. Tokie vartai dėl savo saugumo ir patogumo yra populiarūs garažuose, mašinų plovyklose, dirbtuvėse, laivų statybos pramonėje, prekybos centruose. Taip pat puikiai tinka žemdirbystės srityje, pavyzdžiui, montuojant klojimo duris, apsaugančias nuo gaisro.

Siūlome įvairios paskirties apsaugines užuolaidas, tinklus. Plačiai pritaikomos sporto kompleksams, patalpos suskirstymui, sandėlio vietos padalinimui.  Iš PVC medžiagos pagamintos industrinės užuolaidos – aukštos kokybės, nereikalaujančios priežiūros, ilgaamžės. Tai – praktiškas ir nebrangus sprendimas, kada reikalinga pertvara tarp patalpų ir lauko. Kabliukai yra tobulai pritaikyti prie bėgių formos, tad slankioja sklandžiai ir lengvai. Aukštis ir plotis nėra ribojami. Naudojamos medžiagos:  skaidri arba armuota PVC tekstilė, įvairūs tinklai, cinkuoto plieno profiliai.