Stiklo fasadai

Home » Stiklo fasadai

Stiklo fasadai

Siūlome platų sprektrą surenkamų fasadinių konstrukcijų sprendimų. Mūsų patyrę specialistai pades Jūms nustatyti, kuris sprendimas yra tinkamiausias norint pasiekti kliento ar architekto pageidaujamus architektūrinius, konstruktyvinius ar techninius parametrus.

Surenkami fasadai, kurių sudėtiniai elementai pagaminami gamykloje, o surenkami statybų aikštelėje. Surinkto karkaso angos užpildomos įvairiais užpildais (aklini ir skaidrūs stiklo paketai, termoplokštės, įvairių konstrukcijų ir varstymų langai ir kt). Išbandyti sprendimai užtikrina fasadų konstrukcijų pastovumą, sandarumą, šilumos ir garso izoliaciją, lanksčius architektūrinius sprendimus.

Berėmio stiklo fasadai gali būti naudojami tiek šiluminėms atitvaroms įrengti (paketai), tiek ir pastato fasado papuošimui (mono stiklas). Dabartinės stiklo apdirbimo technologijos leidžia sukurti originalios išvaizdos pastatų fasadus ar jų fragmentus. Tam yra naudojami įvairių konstrukcijų, įvairiai dekoruoti paketai arba stiklai su įvairiais  taškiniais tvirtinimais. Stiklo gaminiai gali būti tvirtinami prie pastato perdangų, prie kolonų išdėstytų reikiamais atstumais arba prie specialiai įrengto konstruktyvo. Viengubo stiklo berėmiai fasadai be puikios pastato išvaizdos atlieka ir kitas funkcijas: jie slopina išorinį triukšmą, pagerina pastato mikroklimatą (žiemą antrinis fasadas sukuria šiltnamio efektą ir papildomai šildo pastatą, vasarą sukuriamas dūmtraukio efektas, ir pastato sienos papildomai vėdinamos).

 

 

Nuotraukos: 

Stiklo fasadai1Sferos dalies arba geodezinio kupolo geometrijos stiklofasadai – MIX.

 

 

 

 

 

 

Skaidrios

 

 

Vienasluoksniai karkasai skaidrioms konstrukcijoms 

 

 

 

 

 

Vandens parkas – Jūros bangų baseinas. Fasadas ventiliojamas, aliuminio kompozito plokšte. Erdvinis karkasas. Priekine stikline dalys atidaroma, stiklopaketai su viensluoksnių geodeziniu karkasų SKY-GEO.

 

 

 

 

 

Merkyne

 

 

 

22m Merkinės stiklinis kupolas, LT.