Siūlome darbą

Home » Siūlome darbą

Domes Italia

 Siūlome darbą

Vadybininkui 

Aktyvi naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais, pasiūlymų ar kitų klientams skirtų dokumentų parengimas. Informacijos apie prekes ir paslaugas talpinimas ir tikslinimas web, google+, Facebook, ir kt..  Būtini reikalavimai: vadybininko darbo patirtis,  geri darbo kompiuteriu įgūdžiai  ( Ms Office, grafiniai redaktoriai, Facebook, Google+) , mokėti užsienio kalbas (anglų, rusų ar kitas kalbas). Privalumas – mokėti dirbti grafinio redagavimo programomis.

 

Projektų vadovui 

Užsakymų su užsakovais derinimas , sąmatų ir specifikacijų apskaičiavimas, užsakymų įgyvendinimo organizavimas ir kontrolė. Būtini reikalavimai: statybos inžinieriaus išsilavinimas, darbo kompiuteriu (Ms Office, AutoCad)  įgūdžiai, projektų vadovo ar panašaus darbo patirtis, mokėti užsienio kalbas (anglų, rusų). Privalumas – mokėti dirbti CorelDraw, Photoshop, 3dMax, Sketh-Up ar kitomis grafinio dizaino programomis.

 

Projektuotojui-konstruktoriui 

Užsakymų paruošimas gamybai, apkrovų skaičiavimas, projektavimas AutoCad programa. Būtini reikalavimai: statybos inžinieriaus išsilavinimas, geri darbo kompiuteriu (Ms Office, AutoCad, Robot, Staad ir kt.)  įgūdžiai, panašaus darbo patirtis, mokėti užsienio kalbas (anglų, rusų). Privalumas – mokėti dirbti CorelDraw, Photoshop, 3dMax, Sketh-Up ar kitomis grafinio dizaino programomis.

 

Architektui-konsultantui

Objektų dizaino, architektūros ir technologijų derinimas su užsakovais ir gamyba. Sąmatų ar specifikacijų apskaičiavimas, projektavimas AutoCad programa. Būtini reikalavimai: architekto išsilavinimas, panašaus darbo patirtis, geri darbo kompiuteriu (Ms Office, AutoCad)  įgūdžiai, mokėti užsienio kalbas (anglų, rusų). Privalumas – mokėti dirbti CorelDraw, Photoshop, 3dMax, Sketh-Up ar kitomis grafinio dizaino programomis.

Dizaineriui-maketuotojui

Grafinio dizaino maketavimas, bylų konvertavimas, parengimas skaitmeninėi spaudai ar ploteriavimui. Būtini reikalavimai: panašaus darbo patirtis, geri darbo kompiuteriu (Ms Office, CorelDraw, Photoshop, AutoCad, SkethUp, 3dmax ir kt.)  įgūdžiai, mokėti užsienio kalbas (anglų, rusų, kitas). Nepilnai darbo dienai.

CV ir darbų pavyzdžius siųsti info@tentufabrikas.lt , informacija tel.+37069968495

Trumpai apie mus:

Mūsų darbai - foto ir jpg galerijos

Mes Youtube

 

 

 

 


Mes Facebook’e:
Vikingdome, Wood Structures, Vaikų aikštelė, Pasyvus namas, ETFETekstilinė architektūra.

Mes Skelbiu.lt

logo